Stanowisko pracy: Brygadzista Produkcji

Główne obowiązki:

organizacja pracy i przydział zadań podległym pracownikom;

kontrola poprawności wykonywanych zadań przez pracowników produkcyjnych;

odpowiedzialność za prawidłową i terminową realizację zamówień produkcyjnych;

przeprowadzanie szkoleń wdrożeniowych nowych pracowników;

ścisła współpraca z działem wysyłki, magazynu, obsługi klienta;

realizacja i kontrola norm produkcyjnych – wydajność, jakość, czas pracy, itp.;

egzekwowanie przestrzegania przez pracowników porządku na stanowiskach i zasad BHP;

optymalizacja procesów produkcyjnych.

Wymagania:

doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym (min. 2 lata);

decyzyjność, odpowiedzialność i samodzielność;

umiejętność działania w warunkach stresu;

gotowość do pracy 2 zmianowej;

asertywność, umiejętność koordynacji wielu działań jednocześnie;

podstawowa znajomość pakietu MS Office .

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

premie za realizację norm produkcyjnych;

ubezpieczenie na życie;

prywatna opieka medyczna;

karta Multisport;

częściowy zwrot kosztów dojazdu do pracy;

ciepła zupa, świeże owoce, kawa, herbata;

parking dla pracowników.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fabrication Hunter Douglas Poland GP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., z siedzibą ul. Poznańska 31 Chludowo 62-001. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit.c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Nie znalazłeś interesującej Cię oferty?