HR Asystent/ka

Poszukujemy kandydatów, którzy chcieliby rozpocząć swoją karierę zawodową w obszarze HR.

Nie oczekujemy wcześniejszego doświadczenia zawodowego, ale wymagamy zainteresowania tematyką związaną z prawem pracy.

Czekamy na oferty osób posiadających doskonałe umiejętności interpersonalne, charakteryzujących się skrupulatnością,

systematycznością oraz bardzo dobrą organizacją pracy własnej.

Oferujemy samodzielną i odpowiedzialną pracę w miłej atmosferze.

Główne obowiązki:

– rejestracja czasu pracy w systemie RCP, ewidencja nieobecności

– prowadzenie akt osobowych

– weryfikacja harmonogramów czasu pracy w systemie równoważnym

– kontrola aktualności badań lekarskich, przygotowywanie skierowań

– udział w administracji płacami oraz wyliczanie świadczeń dodatkowych i bonusów

– współpraca z agencjami pracy tymczasowej

– zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów

– rezerwacja hoteli dla gości, organizacja spotkań

– zamawianie artykułów biurowych

Oferujemy:

– umowę o pracę

– pracę w międzynarodowej organizacji

– możliwość rozwoju zawodowego

– przyjazną atmosferę pracy

– pakiet benefitów

Wymagania:

– dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)

– wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, administracja

– znajomość podstaw prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

– dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

– dobra organizacja pracy, odpowiedzialność za powierzone zadania, dokładność

Nie znalazłeś interesującej Cię oferty?